Category: 5 Yılılık Hedefler

ÇALIŞANLAR VE LİDERLİK


Çalışanlarımız bizim en değerli kaynağımız, bizim için onların güvenliğinden daha önemli birşey bulunmamaktadır. Çalışanların katılımı kültürümüz ve liderlik geliştirme bizim endüstrideki örnek şirket olmamızı sağlayacaktır.  Terfilerimizi içeriden tercih edeceğiz, mükemmelliklerini tanıyacak ve kutlayacağız. Çeşitliliğimiz pazarımız için bir aynadır. Şirketimiz güçlü kurumsal vatandaşlığı desteklemektedir ve çalışanlarımızın kendi toplulukları içerisinde aktif olmaları beklenmektedir. Liderlerimiz performans kültürümüzün baş

PAYDAŞ DEĞERLERİ


Pazar payı büyümesi, marj genişlemesi, gelir çeşitlendirmesi ve güçlü nakit akışı sayesinde paydaşlarımıza sektörümüzde  en üst düzey getirileri sağlayacağız. Büyümemizi hızlandırmak için satınalmalara devam edeceğiz. İş döngüsü boyunca şirketin sürdürülebilir olması için mali esneklik sağlayan güçlü bir bilançoya sahip olacağız.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ


Müşteri memnuniyeti için bilinir olacağız. Liderlerimizden, müşterilerimizin savunucuları olmaları beklenmektedir ve global pazar payı elde etmek için müşterilerimizle işbirliği yapıyor oolacağız.  İş yapması kolay bir şirket olmayı hedeflemekteyiz. Kusursuz program yönetimi ve ürün devreye alma sürecimiz organizasyonumuzun ayırıcı özelliği olacaktır.

GLOBAL BÜYÜME


Otomotiv endüstrisinin küreselleşmesini benimsiyoruz, küresel kapsama alanımız ve iş ortaklarımız sayesinde eşsiz bir konumda kazanan tarafta olacağız. Çin’deki lider konumumuz ve yeteneklerimizi güçlendirerek küresel pazar liderlerinden biri olacağız. Otomotiv olmayan pazarlardan elde edilen yıllık en az 1 milyar $ ciro ile otomotiv endüstrisinin ötesinde büyümek için dünya çapındaki yeteneklerimizi geliştireceğiz.

OPERASYONEL MÜKEMMELİK


Sektörümüzde maliyet lideri olacağız. Sürekli gelişim üzerine odaklanarak yaptığımız her şeyde operasyonel açıdan mükemmel olacağız. Maliyet, kalite, ürün devreye almanın gerçekleştirilmesi ve müşteri memnuniyetleri konusunda endüstri lideri olarak tanınmamızla işletim sistemimiz tamamen devreye girecek ve operasyonel açıdan sektörümüzdeki en yetenekli şirket olacağız. Küresel anlamda istikrarlı, düşük gelirli ülkelerde yalın iş süreçleri odaklı olacağız ve dünya

ÜRÜN GELİŞTİRME VE YENİLİK


Mühendislik ve ürün geliştirme süreçlerimiz dünya standartlarında olacak. Mühendislik alanımız küresel düzeyde yetenekli ve düşük gelirli ülkelere odaklı olacaktır. Yenilik, küresel büyümemizin önemli bir itici gücüdür. Yenilikçi ürünlerimizi dünyanın önde gelen otomotiv gösterilerinde tanıtarak küresel anlamda müşterilerimizi şaşırtacak ve onlara haz vereceğiz.

BÜTÜNLÜK


Kazanmak için bir tutkumuz var, ancak her zaman tartışmasız bir bütünlük içinde hareket etmeliyiz. Her zaman doğru olanı yapacağız. Birbirimize dürüstçe ve saygı ile davranacağız ve taahhütlerimizi sürekli olarak yerine getireceğiz.